DR. Yaşar GENCER
Muayenesi

Çık

Hakkımızda

21.11.1967 yılında Denizli de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Denizli’de Müftü Ahmet Hulusi İlköğretim ve Merkez Ortaokulunda yaptım. Lise öğrenimimi Denizli Lisesinde bitirdim.(1986). Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunuyum(1992). Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığını tamamladım(1997). Çapa Tıp Fakültesinde algoloji stajını yaptım(1997). Trakya Üniversitesi Sağlık Bakanlığı + Akupunktur derneklerinin ortak ve pilot çalışması ile ilk grupta Akupunktur Uzmanlığı alan hekimlerdenim(1997),2004 yılında sağlık bakanlığı Medikal Estetik Uygulama sertifikası alıp  özel kliniğimde Ağrı ,Akupunktur, zayıflama ve medikal estetik uygulamaları üzerinde çalışıyorum.

Tüm yenilikleri ve güncel bilgileri yakından takip eden, 26 yıllık tecrübeyle ve büyük bir birikimle yola çıkan Uzman Dr. Yaşar Gencer, gerçek bilgi ve doğru teknolojiye dayalı hizmeti vazgeçilmez ilkesi olarak belirlemiştir.

Anestezi ve Renimasyon Uzmanı Doktor Yaşar Gencer tarafından 1999 yılında Denizli’de özel klinik olarak kurulan ve 2004 yılında Medikal Estetik Uzmanlığı beraberinde yenilenme düşüncesiyle Yaşar Gencer Estetik kısaltması olan “YAGEST” ismini bulunduğu iş merkezine vererek,zayıflama,akupunktur, ağrı tedavisi ve estetik uygulama alanlarında hizmete geçmiştir.

Evliyim ve 3 Çocuk babasıyım.