DR. Yaşar GENCER
Muayenesi

Çık

Venüs LegacyVenus Legacy, pulslu manyetik alan ve multi-polar radyofrekans teknolojisi ile VariPulse teknolojisi sayesinde vücutta elastikiyet kaybı olmadan vücudun şekil almasına yardımcı oluyor.Venus Legacy™, 4D™ teknolojisini kullanan FDA onaylı bir cihaz olup, Multi-Polar Radyo Frekansı (RF), Pulslu Elektro Manyetik Alanlar (PEMF) ve VariPulse™ Teknolojisi (VP) ile, deri altındaki yağlara hızla etki etmektedir. Yağ yakımı, selülit tedavisi, kırışıklık giderme, kol, gıdı sarkmalarını gidermede ve cilt sıkılaştırmada inanılmaz sonuçlar verir. Venus Legacy’de her bölge için ayrı ayrı uygulama yapılır. Dört ayrı prob vardır.

 

Pulslu manyetik alan ve Multi-Polar radyofrekans teknolojisi ile VariPulse teknolojisi sayesinde vücutta elastikiyet kaybı olmadan vücudun şekil almasına yardımcı olan Venus Legacy ile vücut şekillendirilir.

Venus Legacy, haftada 1 olmak kaydı ile 8-10 seans uygulanabilir. Venus Legacy yapılma anında, yapılacak bölgede 43 ya da 48 derece arasında bir vücut sıcaklığı veriyor,hipodermisteki yağları daha hızlı bir şekilde sıvılaştırarak idrar yolu ile atılımına yardımcı oluyor.

"Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve Tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."