DR. Yaşar GENCER
Muayenesi

Çık

Mora TerapiMora terapi; temelde akupunktur, çin tıbbı, homeopati gibi köklü tıp bilgilerinin günümüz tıp bilgileri ve teknolojideki gelişmelerle harmanlanması ve geliştirilmesi ile bir cihaz (mora cihazı), bilgisayar programları ve çeşitli ekipmanlarla yapılan bilinen hiçbir yan etkisi olmayan bir tamamlayıcı tıp metodudur. Kişinin vücudundan (vücudun çeşitli bölgelerine konulan elektrolar yardımıyla), kupalara konan vücut sıvılarından (idrar, kan, gaita vs.), veya maddelerden (sigara, alkol, gıda maddeleri, polen vs.) yayılan çok zayıf elektromanyetik titreşimleri bir anten gibi algılayarak, duruma uygun seçilen programın içeriğine göre çeşitli işlemlerden geçirip işleyerek vücuda tekrar göndermek koşulu ile tüm dünyada bağımlılık, alerji, ağrı, enfeksiyon hastalıkları başta olmak üzere birçok farklı endikasyonda kullanılmaktadır

Bir nevi cep telefonundaki fabrika ayarlarını geri yükleme gibi de düşünülebilir. Vücut için faydalı olduğu bilinen birçok frekans grubu ile (bach çiçekleri, özel bir uçla tüm vücuda uygulanan renk tedavisi gibi) destekleyici tedaviler yapılabilmekte, çeşitli test teknikleri ile kişinin sağlık durumu ile ilgili birçok şey taranabilmektedir. Mora terapinin kullanım alanı bunlarla sınırlı olmayıp, bilgi ve deneyime dayalı olarak bütünsel bir yaklaşımla her durumda ve hastalıkta tek başına veya tamamlayıcı olarak, geniş spektrumda birçok yöntemi içermektedir.

MORA-Terapi yaygın olarak sigara bırakma, alkolü bırakma, hafif uyuşturucuları bırakma ve kilo verme konusunda kullanılmaktadır. Zayıflama amaçlı “Silme” işlemi sigara ya da alkol üzerinden değil, “karbonhidrat tipi gıdalar” üzerinden yapılmaktadır.  

*MORA TERAPİ DUYGU DURUM BOZUKLARI(BACH ÇİÇEKLERİ)

Çiçek özlerinin iyileştiren ve dönüşüm sağlayan potansiyeli sayesinde, güçsüz yönümüzü güçlü hale çevirebilecek duruma geliriz. Neşe, sevinç, güven ve sevgiyi öğrenir deneyimleriz, zihnimiz berraklaşır, içsel güce, cesarete, sükunete ulaşır, gerçeğe ve daha birçok şeye ilişkin anlayış geliştiririz.

*MORA TERAPİ ZAYIFLAMA

MORA-TERAPİ İLE size kilo aldıran gıdaları HAYATINIZDAN KOLAYCA ÇIKARABİLMENİZİ SAĞLIYORUZ. Birkaç gün arayla Yaptığımız MORA-Terapi seansları ile ÖZELLİKLE  KARBONHİDRATLARA karşı olan düşkünlüğünüzü ortadan kaldırıyoruz. Bu aslında sigara bırakma için kullanılan MORA-Terapi uygulamasının bir benzerinin kilo aldıran gıdalar üzerinden yapılması.Amaç düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmaktır.

*MORA TERAPİ İLE SİGARA VE MADDE BAĞIMLILIĞI

MORA-Terapi ile hastalık değil vücudun anormal işleyen iletişim sistemi tedavi edilir.Mora terapi, bağımlılık yapan maddenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir.Yöntem birinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisiyle hareket eder.

Ne kadar zaman içiyor olursanız olun, kaç kere bırakmayı denemiş olursanız olun. Üstelik stres, huzursuzluk, depresyon, konsantrasyon bozukluğu, boşluk hissi yaşamadan hatta kilo bile almadan SİGARAYI SADECE VE TEK BİR SEANSTA BIRAKABİLİRSİNİZ!

*MORA TERAPİ ALERJİ TEDAVİSİ

Alerjik bünyelerde maddeye yada maddelere karşı bağışıklık sistemi hücrelerinin geliştirdiği aşırı bir reaksiyon vardır. 

Mora Terapiyle öncelikle kişinin reaksiyon gösterdiği maddeler ya da etkenler tespit edilir sonra bu maddelerin elektromanyetik dalgaları değiştirilerek bağışıklık sistemine tanıtılır. Hastanın bağışıklık sisteminde oluşan bu aşırı tepki (alerjen maddeyi toksik, zararlı görme) ortadan kaldırılır. Yapılan seanslar sonucunda bağışıklık sistemi artık bu maddeleri düşman olarak görmez ve normal bünyeler gibi reaksiyon verir.

*MORA TERAPİ AĞRI TEDAVİSİ

Mora-Terapiyi ağrılı probleme karşı vücudu iyileşmesi için uyaran bir tedavi olarak algılamak ve ağrıyı oluşturan mekanizma ile birlikte ortadan kaldırdığını söylemek daha uygun olur ve doktor kontrolünde yapılmalıdır. Önce ağrıya yol açan sebep bulunmaya çalışılmalı ve standart tıbbi yaklaşımlar mutlaka yapılmalıdır. Her tür klasik tedavi Mora Terapi tedavileriyle beraber kullanılabilmektedir.

Ağrı için Mora-Terapi Seansları Tedavi seanslar şeklinde yapılır. Uygun endikasyonda ilk tedavide ağrı belirgin olarak azalacaktır. Kronik ağrılarda tedavinin kalıcılığının sağlanması için düzenli seanslar yapılmalıdır .

"Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve Tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."