DR. Yaşar GENCER
Muayenesi

Çık

PRP/CGFKişinin kendi kanı alınarak özel işlemlerden geçirilerek, elde edilen trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma kişiye tekrar kazandırılır.

Kök hücre ile cildi gençleştirme,ağrı tedavsi,saç dökülme tedavisi gibi tedavi alanında uygulanmaktadır. Büyüme faktörü nedeni ile ciltte hasarlı dokularda yenilenme sağlar.

Prp tedavisinde cilt tazeliği, canlılık ve parlaklığı sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Cilt gençleştirme uygulaması ayda bir2-3 seans yapılması önerilir.

Saç mezoterapi uygulamasında da kullanılan bu işlem ile saç derisinde ölü hücrelerin yeninden canlandırılması ile deri sağlığı kazandırmak amacı ile de uygulanmaktadır. Ayrıca eklem ağırları olan bölgelerde zerk edilmesi iyileştirme sağlamaktadır. Uygulama hasarlı dokunun yenilenmesini etkili bir şekilde sağlamaktadır.Prp uygulamasına kısaca vücudumuzda büyüme onarma sağlaması amacı ile gerekli yerlere enjtekte edilmesi diyebiliriz. Uygulamanın işlem süresi 15 dakikadır. İşlemetkisini bir 3 hafta sonra göstermeye başlar. Uzman doktor tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Uygulamada tek kullanımlık kitler kullanılarak tüp ve enjektör kullanılmalıdır. Doğru bir tedavi uygulaması yapılması durumunda herhangi bir yan etkisi yoktur.Ayda bir olarak birkaç kez tekrarlanabilir.

* Sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

"Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve Tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."